Sevgi ve ışığı çağırıyorum

FacebookTwitterGoogle+Paylaş

İnsanlara baktığımızda sadece et ve kemik olarak görünürler oysa asıl onlar görünmeyenlerdir. Anıları, inançları, ve umutlarıdır

İçlerinden bazıları kendimizde görmeyi çok istediğimiz iyiliği ve asaleti temsil eder, yüreğimizin dokunulmaz sandığımız yerlerine kadar dokunurlar Kafalarının hemen üstünden mavi bir ışık yansır sanki…Yanlarında durduğunuzda bir süre sonra meleklerin şarkı söylediğini duyarsınız.
Onları özlediğinizde sevgi ve ışık gönderin..
Bazı insanlar da bizi üzmek için doğmuştur sanki..Ne kadar olumlu bakmaya çalışsak da beceremeyeceğimiz kadar derinden yaralarlar bizi..İçlerinde sürekli önümüze bir engel çıkaran da vardır ,işlerimizi zorlaştırmak için ellerinden geleni yapan da..
Onları düşündüğünüzde sevgi ve ışığı çağırın..
Bazen gerçekten neye ihtiyacımız olduğunu bilemeyiz. İhtiyacımız olduğunu sandıklarımız ise çoğu zaman bir yanılgıdan ibarettir. Böyle zamanlarda, içinden çıkamadığınız ve ne yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda gözünüzü kapayın “sevgi ve ışığı çağırıyorum “ deyin.. Bedeninizdeki görünmeyen yedi noktadan yedi ışık geçecek..
Çözümü ona bırakın..
Biriyle dışınızdan ya da içinizden kavga ederken bir an durun ve kendinizden bağımsız üçüncü bir varlık gibi sizi izleyen birini düşünün..Onun üzerinize sevgi ve ışık tozları serptiğini hayal edin..
Ailenize, çocuklarınıza, sevdiklerinize hissettiğiniz sevgiden daha büyük ve ilahi bir sevgi vardır..Çok daha derin Ve sonsuz..
İhtiyaç duyduğunuz her anda o ışığı çağırın..
Sevgiyle..Aşkla..

Serpil Ciritci