NE DİN DEVRİMİ, NE GEZİ DEVRİMİ. ASIL CİNSEL SAPKINLIK DEVRİMİ…

FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Nutkum tutuldu. En son hamileler sokağa çıkmasın fetvasından sonra nutkum tutuldu. “Artık yazmayacağım, yok artık, kelimeler tükendi” gibi tepkilerle içime kapandım, tam anlamıyla apışıp kalmıştım Kİİİİ yeni bir bomba patladı…

Lisanslı eski bir voleybolcu ve yüzücü olunca YOOOKKK ARRTIIIKKK dedim. Oğlum yeni yeni konuşmaya başladığında düzgün kuramazdı cümleleri. Çok şaşırdığında OHA AYI ÇÜŞÜ derdi. Tam da böyle denecek yeni bir fetva buyurmuşlar.

İşte bu dedim. Adamlar sapkınlıkta tavan yaptılar. Kadınlara Voleybol, Basketbol, Yüzme ve Tenis sporları yasaklansınmış. Çırılçıplaklarmış. Anlaşılan adam spor değil porno gözüyle bakıyor. Hatta sapkınlık öyle hat safhada ki onları çırılçıplak görüyor. YUUUHHH.

Devrim yaptılar ama ne devrim. Gezi devrimi, din devrimi halt etmiş bunların yanında. Asıl devrim cinsel devrim. Hatta onu da aşıp sapkınlık boyutuna getirdiler artık. Hiç utanmadan sıkılmadan tüm fantezilerini anlatır oldular. EDEP yahu. Hamile kadından, sporcu kadından tahrik olan zihniyet nasıl sapkın bir zihniyettir.

Alanya’da bir yaz tatilinde yan otelden bir anonsu duyduğumda donup kalmıştım seneler önce. “Yedi yaşından büyük kız çocukları erkekler havuzuna giremez, yedi yaşından büyük erkek çocukları da kadınlar havuzuna giremez.” Önce aaa havuzlar hermlik selamlık demekki dedim ama bir anda beynimden vurulmuşa döndüm. Bu nasıl bir sapkınlık halidir ki demek ki sekiz yaşındaki çocuklara bu gözle bakabiliyorlar. Demek ki çocuk yedi yaşını bitirdi mi cinsel obje olabiliyor bu sapıkların gözünde. Demek ki akılları fikirleri bir taraflarında, her an seks düşünüp kimi becersem kıvamında geziyorlar. Zaten bakın bu fetvaları verenlerin suratına, sanki az önce birine tecavüz etmiş de gelmiş gibiler. NURSUZ, KİN ve NEFRET dolu gözlerle bakmıyorlar mı?

“Kadına şiddeti bırakın” diye zortlayan Diyanet Başkanı olunca e cemaatin de böyle inciler s.çması çok normal.

4+4+4’le çocuk gelinlerin çoğalmasına da yol açtılar. Tecavüzcüleri koruyup kollayıp, kadına şiddeti hoş gören, çocuklara tecavüz eden, hamilelerden, sporculardan tahrik olanlar cinsel sapkınlık devrimini yaparak artık bu edepsizliklerini bir de ulu orta, utanmadan söylüyorlar.

Şimdi çok merak ettim doğrusu. Korkarım bu sapkın zihinler futbol maçını seyrederken de, güreş, boks maçlarını seyrederken de tahrik oluyorlardır. Öyle ya onlar da yarı çıplak adamlar yahu…