KAFAMIZA BALYOZ!!!

FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Türküm, doğruyum, çalışkanım.
İlkem; küçüklerimi korumak,
büyüklerimi saymak,
yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir.
Ülküm; yükselmek, ileri gitmektir.
Ey büyük Atatürk!
Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe,
hiç durmadan yürüyeceğime and içerim.
Varlığım, Türk varlığına armağan olsun.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

Acaba hangi kelimelerden korktular. Türk mü Atatürk mü korktukları? Yoksa bilinçli, şuuru açık gençlik mi? E açıkça söylemediler mi? Dindar ve kindar gençlik istediklerini. Doğruluktan ayrılmayan dürüst namuslu, çalışkan, üreten farkında olan gençlik… Hiç işlerine gelir mi? Sorgulayan araştıran doğruları döyleyen gençlik… EEE indirdiler BALYOZu.

Aslında BALYOZ hayatımızın ta ortasına da inmedi mi? Önce orduya… tıktılar hepsini içeri ordu bitti. Suriye’ye savaş açmaya kalktı. Baktı ordu hapiste yapamadı… Yargıtayın kararları tam bir fiyasko. 237 subayın cezasını onadı. Sus payı için 63 kişi için kararı bozdu. Ama yeniden yargılanacaklar. Bu kez örgütten. Balyoz kafamıza kafamıza inmeye devam ediyor…

Sonra gazetecilerin kafasına inmedi mi? Doğruları yazanları tıktı hapse yüzlerce gazeteciyi tutukladı. Şuan 88 tutuklu gazeteci hala hapiste. Azıcık sesi yüksek çıkanın tepesine inmiyor mu BALYOZ…

Öğrencilerin kafasına hatta gözüne de inmedi mi balyoz. 2.776 öğrenci hapiste.
Vatandaşın tepesinde de balyoz. 11 yıl önce 59bin kişi tutukluyken şu an 135 bin vatandaş tutuklu. Hapishaneler yetmiyor artık. Yeni koca koca hapishaneler inşa ediyorlar. Müthiş atılım yaptık valla. İleri demokraside hapishaneler pıtrak gibi çoğaldı.

Balyoz inmeye devam ediyor… Balyoz kapsül oldu, mermi oldu, 7 gencimizi öldürdü 12 gencimizi kör etti, yüzlerce yaralı. Balyoz inmeye devam ediyor.

Özgürlüklere indi, özel hayata indi, kadınların bedenine indi balyoz… BALYOZ kafamıza kafamıza inmeye devam ediyor…