Ahmak mısınız kardeşim?

FacebookTwitterGoogle+Paylaş

Hiç bir saldırı bir B Planı olmadan devreye sokulmaz. Hele ki, böylesi büyük çaplı, üstelik Türkiye’nin kalbine hançer dayayacak şekilde içerideki hainler tarafından yapılmış bir saldırı varsa, mutlaka ve mutlaka bunun bir de B Planı vardır.

 

Şu anda Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyetimiz psikolojik olarak en zayıf haldedir.

Gerek Silahlı Kuvvetlerimizde, gerek emniyetimizde neredeyse herkes birbirine “ acaba bu da mı hain?” şüphesiyle bakar durumdadır.

 

Eğer ki, ülkemize saldırı planlayan bir düşman varsa o ülke için bundan daha olumlu bir fırsat bulunamaz.

 

Hele ki, ülkenin en önemli savunma gücüne sahip birliklerinin önüne kepçeler, kamyonlar yığılmışsa ve gerektiğinde ülkeyi savunmak için hareket etmek isteyen birliklerin önüne “ demokrasiye sahip çık” diye insanlar yığılmış ve birliklerin hareketine izin vermeyecek durumdaysa bir ülkenin işgal edilmesinde bundan daha kolay bir yol olamaz.

Ey yetkililer! Türk halkı kalkışma denilen kahpe saldırıda üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmiştir.

 

Ey yetkililer; lütfen askeri birliklerimizin ve lojmanların önündeki insan engellerini ve barikatları kaldırın!

 

Lütfen insanları bir durum olduğunda “çağrılacaksınız” diyerek evlerine yollayın ya da olası bir durumda birliklerin hareketlerini kısıtlayacak yerlerden uzak durmalarını; emniyet mensuplarının gösterdikleri yerlerde kalmalarını tembihleyin!.

 

Unutmayın! Dünya devletlerinin Türk’lerden en büyük korkularından birisi savaşçı bir millet olması, bir diğeri de gerektiğinde ülkeyi savunmak için şahadet mertebesine ulaşmaya gönülden razı genç nüfusudur.

 

Sizler ise gerektiğinde vatanı için savaşarak ölmeye hazır bu genç nüfusu tam olarak çözemediğiniz; hepimizin kafasında binbir sorunun dolaştığı olayda büyük bir riske atarak meydanlara çağırıyor, meydanlarda tutuyorsunuz.

 

Allah göstermesin ülkemize karşı bir saldırı olursa, savaşma kabiliyetine sahip bir gücü topyekün imha etmek istemeyecekler mi sanıyorsunuz?

Canlı bombaların ülkemize verdiği zararları ne çabuk unuttunuz?

Kontrolsüz bir şekilde oluşan yoğun kalabalıkların arasına böyle bir canlı bombanın girmesi halinde neler olur düşünmüyor musunuz?

Lütfen ama lütfen insanlarımızı meydanlara çağırmaktan; kalabalık bir şekilde bir arada tutmaktan vaz geçin!

Zaten büyük bir moral bozukluğu içerisinde olan silahlı kuvvetlerimizin olası bir durumda savunma imkanının vatandaşlarca engellenmesinin önüne geçin!

 

Lojmanların önündeki halk kitlelerini uzaklaştırın. Zaten moralsiz olan askerlerimizin ve ailelerinin daha fazla psikolojilerinin bozulmasına imkan vermeyin.

 

Liderlik ve başkomutanlık sözle olmaz, olası durumları öngörebilmek ve buna karşı tedbirleri almakla olur.

 

Mustafa Kemal Atatürk’ü zahmet edip de incelerseniz, liderliğin ve başkomutanlığın ne demek olduğunu; Mustafa Kemal Atatürk’ün neden ölümsüz olarak kalplere yerleştiğini de anlarsınız.

 

Şimdi daha fazla saçmalık yapmayın ya insanları evlerine dönmeye ikna edin, ya da ülkenin savunma gücünün önünde engel olmasının önüne geçin!!!

Allah göstermesin olası bir durumda ne savaşabilecek insan kalır, ne vatan kalır ne de demokrasi…